Štítky: l batérie, kúpiť telefón, skryť iphone 6s, adl iphone batérie, ip 8 batérie, aiqos batérie, batéria craftmann, iphon 7 golf batérie, zotac, dste iphone 5s batérie.

€6.57
  • Skladom
  • w173


  • Certifikácie Kvality: PCT
  • Názov Značky: CRAFTMANN
  • Kapacita batérie(mAh): 0-1300mAh
  • Kompatibilné Značky: Apple iphone
  • Originál alebo Nie: Kompatibilné
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: C1.01.060


ŠPECIFIKÁCIE

Craftmann Batérie je najlepšie replacementbatteryfor Apple iPhone ( 616-0428 ). Technické vlastnosti spĺňajú požiadavky definované podľa mobilného zariadenia výrobcu.

- Článok: C1.01.060

- Originál Kód: 616-0428

- Typ batérie: Li-ion

- Kapacita: 1050mAh (3.8 Wh)

- Napätie: 3.6 V

KOMPATIBILITA

APPLE iPHONE 3G A1241, APPLE iPHONE 3G A1324 .

ZÁRUKA

12 mesiacov / 300 nabíjacích cyklov (začnite používať batérie pred uplynutím úložnej lehoty). Prosím, skontrolujte dobu skladovania batérie značky a jednotlivé balenie.

UMIESTNENIE

Craftmann batérie sa vyrábajú v Guangzhou Science City (Čína). Toto je miesto na umiestnenie stovky svetových najväčších výrobných spoločností. Veľmi blízko k Pchu Port a len 45 minút autom do Hong Kong hranice.

Životné PROSTREDIE

Máme obrovský výrobných a skladovacích priestorov (40,000 štvorcových stôp), čisté a jasné, 24/7 klimatizované miesto. Lítiové články a batérie sú udržať v suchom a chladnom prostredí. Toto je veľmi dôležité pre výkon batérie a kruh života.

MECHANIZÁCIA

Mzdové náklady dramaticky zvýšiť v Číne v posledných rokoch. Inteligentné stroje nahrádzajú človeka vo výrobe, tvrdo pracuje, bez dovolenky.

AUTOMATIZÁCIA

Počítačové technológie a inteligentné počas bolo možné zefektívniť riadenie výroby a zníženie nákladov. Craftmann batérie nie sú nižšej kvality na reálne originálne batérie, ale lacnejšie aspoň dva krát.

KONTROLA KVALITY

Technické požiadavky, 100% vstupné a výstupné kontrolné nám umožňuje vyrábať vysokokvalitné batérie. Čas života našich batérie dosiahne 500 cyklov alebo 25 mesiacov. Výrobné vady len o 0,5%.

IDENTIFIKÁCIA

Čiarové kódy sú dôležité pre maloobchodnej distribúcie. QR kódy získať efektívne proti falošné tvorcov. Posledných 10 rokov sa nám nepodarilo nájsť žiadne podobné kopírovať naše výrobky.

CERTIFIKÁCIA

Viac ako 20 rokov výrobnej činnosti sme získali výroba a distribúcia skúsenosti. Milióny zariadenia sú pomocou našich batérií práve teraz. Sme hrdo prešiel ISO, CE, a PCT certifikácia masovej výroby v závode.

PONUKY PRE PROFESIONÁLOV

+1 zadarmo nástroje súpravy, za každú objednávku 5 batérie nástroje, stavebnice

+2 zadarmo nástroje súpravy, za každú objednávku 10 batérie nástroje, stavebnice

ŠPECIÁLNE FUNKCIE

Môžeme poskytnúť Vaše osobné lazer známky na hliníkové prípade.


Hugobotelho123
2021-01-28
5/5
OK
Gabrielpeinado
2020-10-29
5/5
Chose to send from China as a result, the seller sent from Russia, from Moscow to Omsk reached the day, this is the fastest delivery I had, batteries are not old, I ordered two pieces all came safe and sound, in the kit there is a very small screwdriver, mediator and a couple of bolts, as I set up a review.
Monickjime
2020-09-21
3/5
thank you

Napísať recenziu

Súvisiace produkty