Štítky: cvičenie machin, cvičenie cvičenie, stepper cvičenie, cvičenie twister, fitness vybavenie pre chrbtice, arm sila, brušné toner, hra twister, power twister, arm masáž.

€16.98 €22.05
  • Skladom
  • w298


  • Vyučovanie Režim: Iné
  • Klasifikované podľa Exerciser Číslo: 1
  • Číslo Modelu: Nové
  • Podpora: Dropship/Veľkoobchod/Epacket
  • Funkcia: ZBRANE


Odrážky: 1、Nastaviteľné Krútenie Platnosť: aktualizovaný 4-generačný hydraulický tlak twister, výhodnejšie používať ako tradičné jarné rameno sily zariadenia. Nemusíte mať obavy o narušenie,veľmi vhodný pre ľudí, ktorí práve začali ju používať, muži, ženy.

2、Svalov Vlak: Pomôcť muži cvičenie hrudníka, svaly, brušné svaly, svaly ramena, svaly chrbta, atď. Nastaviteľný odpor, 22-440 libier (asi 20-200 kg), môžete postupne zvyšovať odolnosť voči dosiahli požadovanú svalovú silu.

3、Pohodlné držanie: Dno ergonomické PU rukoväť, opotrebovaniu a non-sklzu, pohodlné držanie.

4、Spoľahlivá Prevádzka: High-density dvojité uhlíkovej ocele, vystužené s rebrom a 10 skrutky. Jadro je úplne uzavreté hydraulického valca s jednoduchou štruktúrou a spoľahlivú prevádzku.

5、Jednoduché uskladnenie: Tam je úložný pracka na rukoväť v spodnej časti, ľahko skladovať, ľahko sa prenáša. Humanized dizajn. Chvost pracka, môžu byť fixné a uložené po skladanie.

1.Nastaviteľné Krútenie Platnosť: aktualizovaný 4-generačný hydraulický tlak twister, výhodnejšie používať ako tradičné jarné rameno sily zariadenia. Nemusíte mať obavy o narušenie,veľmi vhodný pre ľudí, ktorí práve začali ju používať, muži, ženy.

2.Svalové Vlak: Pomôcť muži cvičenie hrudníka, svaly, brušné svaly, svaly ramena, svaly chrbta, atď. Nastaviteľný odpor, 22-440 libier (asi 20-200 kg), môžete postupne zvyšovať odolnosť voči dosiahli požadovanú svalovú silu.

3.Pohodlné držanie: Dno ergonomické PU rukoväť, opotrebovaniu a non-sklzu, pohodlné držanie.

4.Spoľahlivá Prevádzka: High-density dvojité uhlíkovej ocele, vystužené s rebrom a 10 skrutky. Jadro je úplne uzavreté hydraulického valca s jednoduchou štruktúrou a spoľahlivú prevádzku.

5.Jednoduché uskladnenie: Tam je úložný pracka na rukoväť v spodnej časti, ľahko skladovať, ľahko sa prenáša. Humanized dizajn. Chvost pracka, môžu byť fixné a uložené po skladanie.

Funkcie:

1. Nebude odrazu a ublížiť!

2. Nehrozí nebezpečenstvo, jar lámanie.

3. Úplne uzavretý hydraulický valec poskytuje stabilný odpor silu, ktorá nebude slabnúť v priebehu času!

4. Bezpečnosť hydraulické vyregulovanie systému, princíp, keď odpor zmeny, rameno a rameno pohyb uhla otvorenia sa nezmení, nie je potrebné meniť pohyb paží.

Môžete úplne otvorte rameno aj vtedy, ak odpor sa znižuje

Špecifikácia:

Materiál: oceľ, PU

Veľkosť: cca 43*16 cm/16.93*6.3 v

Balenie Zoznam:

1*Hydraulické Rameno Tréner

1) po celom SVETE POŠTOVNÉ.. (s Výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie)

2) S&H nezahŕňa CLO, kupujúci bude zodpovedný za akékoľvek miestnej dane alebo iné dovozné poplatky.

3) Objednávky, ktoré boli spracované v rámci sľúbil dní po zaplatení overenie.

4)My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresy MUSÍ ZODPOVEDAŤ vašej dodacej adresy.

5) obrázky zobrazené nie sú skutočné položky a sú pre naše referenčné účely.

6) SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin.

7) v prípade, Ak ste nedostali vašu zásielku do 39 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka!

8)môžete sledovať vaše sledovacie číslo na http://www.17track.net/en alebo môžete vidieť na sledovanie informácií na základe vašej objednávky on-line.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty