Štítky: výťah senzor, rozšírené eeg elektródy, eeg elektródy, mozgu, eeg, eeg electrod, asus x553m, elektródy vodivosti, asio, gt15 turbo, eeg senzor.

€49.32
  • Skladom
  • w32


  • Číslo Modelu: No
  • Typ Rozhrania: NO
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: laez evaw


EEG Gél: ELEKTRO-GÉL EKG GT10 EEG Elektródy Spp Vodivá Pasta 473-500 ml

EEG Gél:elektro-Gél je forrnulated pre použitie s ECI Electro-Cap Systém,collodion uplatňovať EEG elektródy a s EKG a EMG elektródy aplikácie.

Pokyny:s ECI electro-Cap Systém,vyplniť každý namontujte pomocou oslabená ihly a striekačky hojdacia alebo otočením injekčnej striekačky na nižšej impedancii.s inými typmi elektród,používať podľa prijatých techniky.Trasenie príležitostne.Destilovanej vody môže byť pridané na tenké ako potrebujete.

Pre Extemal Použitie.

Rozsah pôsobnosti každý balík vodivá pasta: Tento výrobok sa používa v spojení s EEG čiapky, používané v EEG detekcie, polysomnografia, atď., na zlepšenie detekcie efekt znížením pokožky impedancia.

Špecifikácia model: 473ml fľašu

Zloženie: voda, glycerín, xanthan gum, draslík vodíka tartrát, imidazolidinyl urea, metyl paraben.

Funkcie:

1. S práve plynulosť a povrchové napätie, zdravotnícky personál nie je potrebné odstrániť pacienta vlasy, ak ho používate.

2. Pleť kapilárnej: Existuje určité množstvo kože kapilárnej v vodivá pasta posilniť a stabilizovať zhromaždené EEG signálov.

3. Jednoduché použitie: Použite plochý nos striekačku na injekciu vodivej pasty na elektródy diera.

4. Ľahko sa čistí: Na vodivá pasta je vyrobená z vode rozpustné vzorec. Len umyť teplou vodou.

5. Jednoduché skladovanie: skladujte pri izbovej teplote.

6. Iba pre vonkajšie použitie.

Upozornenie: Ceny Výrobkov A Osobitných Podmienok, Kontaktujte Nás, Prosím, Pred Nákupom

Tipy, ktoré Vám pomôžu

Pre Brazília kupujúci, ak vyberiete možnosť Expresná doprava, ako FED, UPS, DHL Ect. P lízingu sa poskytujú compan y meno a CNPJ číslo alebo CPF Číslo. Skontrolujte prosím vaše správy, často môžeme mať nejaké otázky potrebujú vaše potvrdenie pred odoslaním. Uveďte prosím vaše celé MENO pre lodnú dopravu . Urobiť výber, ak výrobok má parametre , alebo poznámka v objednávke. Čile, Argentína kupujúci uveďte, prosím, vaše Daňové číslo pre express lodnej dopravy ako UPS. Na "Odhadovaný Čas Doručenia" daná www.violettn.sk NIE je správne, NIE naše garantované čas. Poštou je lacné, ale nie rýchlo, najmä pre niektoré vzdialenej krajiny. Ak ste súrne, prosím, vyšetrovanie rýchlejšie metódy. Ak zaslať do express, uistite sa, že NIE ste vo vzdialenej oblasti , alebo extra náklady potrebné, a prosím na vedomie, že je pre diaľkové pleace doručenia : Účtované Logostics Spoločnosti ! Sledovacie číslo je k dispozícii pre každý balík. Sledovať tu: www.17track.net/index_en.shtml . Štandardné batérie, kvapaliny a iné zakázané diely sú zvyčajne odstránené pred odoslaním ak vaše položky sú tieto , môžeme dodaný Špeciálnu Linku, ktorá bude účtovaná extra dolárov Ciel, Clá a Dovozné Poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Nie sme zodpovední za colné meškanie alebo akýchkoľvek ciel, ciel, Dane z Pridanej Hodnoty (DPH) alebo iné poplatky, ktoré môžu vzniknúť s vašim nákupom. Treba vedieť váš colnej politiky.

Tipy o Aftersale Prosím, Dajte nám 5-hviezdy, ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami!!!!! C ommunication je vždy viac užitočné, ako spor. Openning spor pomôcť, ale nič zvýšiť nedorozumeniu!!!! Negatívna spätná väzba nie je možné upravovať ! Prosím, kontaktujte nás pre lepšiu metód pre riešenie sporov!


Napísať recenziu

Súvisiace produkty