Štítky: úradný xiao, mi xiomi, youpin enchen boost, enchen ostré 3s, prenosné vreckové žmolky bulík, xaomi mi, enchen holiaci strojček, strih vlasov xiao, multitool xiao, enchen boost.

€13.63 €20.97
 • Skladom
 • w720


 • xiao enchen kolibrík: xiao enchen hair clipper
 • Veľkosť: adult
 • Komoditné Certifikácie Kvality: 3C
 • Xiao Silné Zrážky: Silný hair clipper
 • xiao enchen elektrický zastrihávač chĺpkov: xiao enchen boost
 • Nabíjanie Metóda: USB
 • pôvodný xiao: Pôvodný Xiao ENCHEN Silné Vlasy Clippe
 • Komoditné Kvality Certifikačný 2: ce
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Štát Montáž: Ready-to-Go
 • Názov: Xiao
 • Číslo Modelu: MI-3945
 • Názov Značky: Xiao
 • Položka Druh: Zastrihávač Chĺpkov
 • Materiál: Keramické cutter head
 • professional hair clipper: Elektrické Rezací Stroj Hair Clipper Hairdress


modname=ckeditor

upozornenie! !

Tento výrobok je výrobok vyrobený podľa Xiao je ekologické reťazca spoločnosti. Výrobok značky je"ENCHEN". Výrobok sa nevykonáva žiadnu Xiao logou. To nie je výrobok vyrobený podľa Xiao.

Hlavné Funkcie:

Jedno Tlačidlo Zámky Dĺžka Účes● Funkcie posuvný typ určenia polohy špirála, ktorá uzamkne účes dĺžky od 3 - 21 mm a podporuje jedno-tlačidlo nastavenie pre jednoduché ovládanie Nano Keramická Cutter Head● tvrdosť nano-keramika je 1,6-násobku bežnej nehrdzavejúcej ocele. Keď hair clipper je beh vo vysokej rýchlosti, hluk, ktorý vytvárajú keramické cutter head bude nižšia Dve Ovládanie Rýchlosti● Prijíma frekvenčný konverzie technológie, a s výkonným motorom, poskytuje dva-speed napájanie pružný prechod na uspokojenie potrieb rôzne typy vlasov EMS Inteligencie Zabrániť Uviazol Vlasy● má dve veľké moduly energie riadenie a motor mastering, ktoré sú zárukou vysokej rýchlosti prevádzky a č uviazol vlasy, keď je úroveň nabitia batérie nízka R Typ Zaoblený Roh Spracovanie● časti, ktoré Sa kontaktu pokožky s frézou hlavu a polohy špirála sú zaoblené, aby sa zaistila bezpečnosť a pohodlie počas vlasy rezanie

ENCHEN hair clipper

Účes je tak jednoduchý Kľúč pevnej dĺžky dve rýchlosti ovládanie rýchlosti ultra low noise inteligentné rýchle nabitie

Jednoduchý účes použitie v Domácnosti

Dieťa vlasy sú mäkké a hlučnom prostredí vždy robí ho nepríjemne, mladý muž je hairgrows rýchlo, a to trvá čas ísť do holičstvo; starého človeka účes je nevhodné. A hairclipper pre celú rodinu,tak, že ste sa už starať o zrážky. V nemotorných ručne, môžete ľahko obrázok outthe správny tvar.

Jedno tlačidlo lock účes dĺžka

Žiadne technické účes je jednoduché

Zvýraznenie hair clipper je navrhnutý s jazdca-typ určenia polohy hrebeň. To môže zablokovať kadernícke lengthrange 3-21 mm a podporuje jedno-tlačidlo nastavenie.To môže byť tlačená jemne pri zmene dĺžky.Nie je potrebné, ak chcete zmeniť umiestnenie špirála často. Kontrola je minimálne, aj keď nie je noAnyone s ostrihať skúsenosti môžete ľahko začať, nastavte dĺžku účes, ktorý chcete, a cutit priamo.

3-21 mm

Účes dĺžka jedno tlačidlo úpravy

Nano keramická cutter head

Ultra nízka hlučnosť hladké rýchlosť strihu

Tvrdosť nano-keramika je 1,6-násobku bežnej nehrdzavejúcej ocele, a hladkosť povrchu ismuch menší ako z nerezovej ocele. Preto, keď hair clipper beží vo vysokej rýchlosti, theceramic cutter head generuje menej hluku a menej náchylné na teplo. Pracovný hluk je menej ako 55db,ktorý je oveľa nižší ako v GB standard 70 db.

Variabilná frekvencia napájania

Mäkká a hustá, ľahko riešiť rôzne typy vlasov

Uplatňovanie frekvenčný konverzie technológie na Zvýšenie hair clipper, v kombinácii s powerful280-typ motora, poskytuje dva-rýchlosť power prepnite pružne, aby vyhovovali potrebám rôzne typy vlasov.Normálne počiatočná rýchlosť je 4500 ot. / min., ktorá je vhodná pre dlhé vlasy rozšírenie. Kľúč môže instantlyactivate na Turbo rýchlosť režimu, so silným výkonom 5800 ot. / min., čo uľahčuje výbava thickhair a vyhnúť rozpaky karty.

EMS smart anti-karta problém

Dvojitú ochranu energetickej efektívnosti násobenie

EMS (Energy Smart Manager) inteligentný integrovaný obvod systému je "mozog" produkt. To includestwo moduly pre riadenie spotreby energie a motorových master kontroly s cieľom zabezpečiť vysoko-rýchlostný prevádzku withoutlow-power, počas nabíjania. ESM bude iniciovať viacerých záruky, aby sa predĺžila životnosť batérie a zabezpečiť safecharging. Okrem toho, Boost je indikátor systému je tiež úver pre EMS. Keď je nízka, batéria, nabíjačka, andfull moc, to bude presne zobrazovať stav používateľa.

R typ zaoblený roh spracovanie

Kontakt s pokožkou je bezpečné a starať zadarmo

Časti čepeľ a polohy špirála, že kontakt pokožky, Zvýšenie sa zaokrúhľuje na zabezpečenie bezpečnosti a pohodlia vlasy rezacieho procesu. Vlasy cutter head pozostáva z hnuteľného nôž a statické nôž. Statické a dynamické nôž je zhodné s prísnych bezpečnostných dizajn a testovanie, aby vlasy cutter môže bezpečne kontaktovať cutter head pri akomkoľvek uhle pri práci.

Nabitie za 1 hodinu

Použitie za 3 mesiace

Zvýšenie podporuje rýchle nabíjanie, nabíjanie až 90% elektrickej energie v 1 hodinu, potom prechod na smart tricklecharging, a nabíjanie do plného výkonu v 1,5 hodiny. 1 hodina rýchle nabitie môže byť použitý pre viac ako 80 minút(plný výkon môže trvať 90 minút), jeden účes je vypočítaná na pol hodinu, Boost-poplatok môže beused za 3 mesiace.

TYP-C, USB rozhranie

Používať aj počas nabíjania

Vlasy clipper podporuje plug and play, a polovica z toho sa dá používať aj bez napájania. Zvýšenie používa TYP-C rozhranie, spoločné pre väčšinu mobilných telefónov. USB port môže byť napájaný spoločné zariadenia ako je nabíjací poklad, počítač, alebo USB port.

Základné parametre

Ručné meranie, veľkosť bude trochu odlišná v dôsledku rôznych oceňovacích metód. Názov produktu: enchen odraz hair clipper model Výrobku: Posilnenie Farba: Čierna / biela Ratedpower: 5W - Menovité napätie: 5V čas Nabíjania: 120 minút Produkt čistá hmotnosť: 142 g Výkonný štandard: GB4706.1-2005 GB4706.9-2008


Jiexa One
2020-12-23
5/5
Excellent machine, even though many details of hard plastic. Conveniently adjustable height, do not need to change the nozzles, very light, everything is done soundly and without Lufts, I bought my wife, she sometimes cuts at home, very satisfied with the gift, keeps the charge well. Delivery fast order 10 days to Moscow

Napísať recenziu

Súvisiace produkty